Kryolipolýza Praha

praha >Zobrazit kontakt

Kryolipolýza Brno

brno >Zobrazit kontakt

Kryolipolýza Ostrava

ostrava > Zobrazit kontakt

Doporučujeme

Liposukce 3. generace


Už jste slyšeli o metodě hubnutí pomocí ultrazvukových vln? Tato moderní metoda, tedy liposukce 3. generace (kavitace) opravdu funguje tak, že jsou do těla speciálním přístrojem vysílány ultrazvukové vlny. Ty mají účinek na tukové buňky, které pod vlivem ultrazvuku odumírají. Největší výhodou liposukce ultrazvukem je její rychlost. Pacient může již po 45 minutách aplikace odejít domů. Tato metoda je navíc bezpečná a vyhnete se veškerým rizikům běžné chirurgické liposukce. 

pred_poVýhody Liposukce 3. generace

  • liposukce bez bolesti
  • velice rychlá aplikace
  • žádné modřiny, jizvy nebo podlitiny
  • zcela bezpečná
  • vhodná pro nejrůznější 
  • výsledky již po první aplikaci

Jak liposukce ultrazvukem probíhá?

Na vybranou patrtii těla je přiložen přístroj, který generuje ultrazvukové vlny, které prostupují tělem. Mají vliv pouze na tukové buňky a na ostatní tkáň nemají sebemenší účinek. Nemusíte se tak tedy bát o případné zdravotní komplikace. Ultrazvuk zapříčiní u tukových buňek přirozené odumření.

Odumřené buňky jsou pomocí imunitního systému postupně odstraňovány z těla. Využívají k tomu například lymfatické a močové cesty. Tento proces je pro tělo zcela běžný a přirozený. Po odstranění těchto buněk, nastává shlukování zbylých buněk. Ty mají tendenci být co nejblíže k sobě a tím zanikne volné místo po starých buňkách. Tuková vrstva je tím zmenšena.